• čištění koberců plzeň

Bazénová plachta pro dokonalou ochranu

DOPRAVA
Praha: ZDARMA
Mimo Prahu: 4,- Kč/km
(od okraje Prahy)
Minimální objednávka 450,- Kč
KONTAKT
Mobi 1: 601 336 072
Mobi 2: 606 237 340
E-mail: info@cistenikobercuplzen.com
(NONSTOP podpora včetně víkendů a svátků)
Rychlý ceník čistění koberců
do 20 m218.- / m2
20 – 29 m2 17,- / m2
30 – 39 m2 16,- / m2
40 – 49 m2 15,- / m2
50 – 59 m2 14,- / m2
60 – 69 m2 13,- / m2
70 a více 9 – 12,- / m2
Kompletní ceník
Rychlý ceník čistění čalounění
sedací soupravy 50 – 70,- / místo
křeslo 60 - 80,- / kus
taburet 60,- / kus
židle 9 – 25,- / kus
matrace 90 – 120,- / kus
autosedačky 100,- / kus
kočárky 300,- / kus
Kompletní ceník
Rychlý ceník mytí oken
normální znečištění:10 – 25,- Kč / m2   
po stavebních pracích: 25 – 35,- Kč / m2
Kompletní ceník
Rychlý ceník čištění žaluzii
30 – 39 m2 16,- / m2
Kompletní ceník

V zahradách se v posledních letech můžeme setkat čím dál častěji se zahradním bazénem, který plní svou funkci hlavně v horkých letních dnech. Může jít nejen o nadzemní bazén, ale určitě si umíme představit i zapuštěný bazén. Zahradní bazén je v určitém slova smyslu tak trochu komfortním vybavením, ale mnozí mu dávají přednost před veřejným koupalištěm, kde se jednak musíme dělit o samotný bazén, ale nemáme zde soukromí. Ovšem pokud si chceme takový bazén pořídit, musíme si uvědomit, že se o takový bazén musíme také náležitě starat. Jde zejména o ochranu vodní hladiny.

Plachta na bazén plní všechny funkce ochrany

Velmi žádaným pomocníkem při ochraně bazénové vody je obyčejná plachta, kvalitniplachty.cz. Jde o spolehlivý kryt bazénu, kdy plachta plní důležitou funkci ochrany vody před různými negativními faktory. Jde zejména o čištění vody od hmyzu, listí a jiných nečistot, které se přes noc nebo i během dne objeví ve vodě. Nemusíme tedy každé ráno čistit bazén pomocí síťky na hmyz.

Materiál použitý při výrobě takových plachet zajišťuje jeho propustnost pro vodu, odolnost vůči ultrafialovým a chemickým látkám, jakož i trvanlivost a šetrnost k životnímu prostředí.

Upevnění plachty

K instalaci bazénové plachty, kvalitniplachty.cz,  se používá jednoduchý a spolehlivý upevňovací systém, díky kterému je kryt pevně připevněn k vodní hladině bazénu. Každý montážní mechanismus se skládá z pružinové a mosazné kotvy. Všechny kotvy, ke kterým je připevněn kryt, jsou přišroubovány do vlastní vestavěné části, což je činí naprosto bezpečnými. Počet upevňovacích prvků na krytu se počítá na základě jeho plochy, přičemž se bere v úvahu možné maximální zatížení.

krycí plachta na bazén

Výhody bazénových plachet

Určitě bychom si měli něco říct a výhodách těchto plachet. Nejenže jsou spolehlivým krytem našeho bazénu, ale jsou také téměř bezúdržbové a manipulace s nimi je rovněž jednoduchá. Plní také funkci bezpečnostní, kdy lze napnout plachtu s ocelovými lanky, která tak zabraňuje nechtěnému pádu domácích mazlíčků. Zabráníme tak zbytečné tragédii. dalším důvodem, proč si takovou plachtu pořídit je snížení nákladů na spotřebu bazénové chemie pro péči o vodu až o 50%. Voda se po zakrytování pomaleji vypařuje a tím šetří naší bazénovou chemii a tím pádem i finance.

Další výhody

Na trhu se ale můžeme setkat s pojmem zimní plachta, kvalitniplachty.cz .Takovou zimní plachtu můžeme použít pro případ, že chceme bazén ochránit před mrazem, sněhem a nízkými teplotami. Jsou vyrobeny z velmi odolného materiálu, který  spolehlivě odolá nejen mrazu, ale i velkému množství sněhu. Také plní tak trochu funkci ochrannou.

Solární plachta je kryt, který je velmi populární. Svou funkci plní na jedničku a jistě v tomto směru každého majitele potěší. Solární plachty jsou k dispozici proto, aby nám doslova zadarmo pomáhaly ohřát vodu v bazénu. Nemůžeme sice čekat horké termální lázně jako v Maďarsku, ale o nějaký ten stupeň to bude teplejší.

Také není žádný problém si pořídit plachtu i v případě, že máme atypický tvar bazénu. Tento trend, zachovat si neobyčejnost se dostal i do této oblasti. Spolehlivá a profesionální firma si ovšem se vším dobře poradí, takže se nemusíme bát, že bychom jen díky tomu, že máme tvar bazénu velmi neobvyklý, museli opět ráno chodit se sítkem na hmyz a lovit nečistoty z vody.

Označeno v Članky