• čištění koberců plzeň

Užitkové dodávky k pronájmu

DOPRAVA
Praha: ZDARMA
Mimo Prahu: 4,- Kč/km
(od okraje Prahy)
Minimální objednávka 600,- Kč
KONTAKT
Mobi 1: 601 336 072
Mobi 2: 606 237 340
E-mail: info@cistenikobercuplzen.com
(NONSTOP podpora včetně víkendů a svátků)
Rychlý ceník čistění koberců
S výškou vlasu do 1,5cm
do 20 paušál 600,-
nad 20 30,-
Kusové koberce
do 2 m2 350,-
do 3 m2 400,-
do 4 m2 450,-
do 5 m2 500,-
čistíme na kolenou
Kompletní ceník
Rychlý ceník čistění čalounění
sedací soupravy 90 – 120,- / místo
křeslo 80 - 120,- / kus
taburet 100,- / kus
židle 50 – 70,- / kus
matrace 90 – 120,- / kus
autosedačky 100,- / kus
kočárky 300,- / kus
Kompletní ceník

Pronájem dodávky je dnes běžná věc a setkáváme se s touto službou čím dál častěji. Jde o to, že užitkové dodávky jsou pro mnohé firmy, ale i jednotlivce jednoduchým řešením, než kdyby si pro daný okamžik měli kupovat nový vůz. Takže pokud potřebujeme třeba převézt materiál na stavbu nebo klidně i větší množství právě zakoupeného materiálu, nebo pokud se musíme odstěhovat a nemáme žádný vůz, je půjčovna dodávek Otrokovice tím správným řešením.

Půjčovna dodávek a její hodnocení

V případě, že potřebujeme rychlé řešení, jak přepravit nábytek nebo sbírku obrazů, můžeme se spolehnout na pronájem kvalitní dodávky. Takové řešení nám jistě vytrhne trn z paty. Půjčovna dodávek Otrokovice nabízí jistě řešení pro každého, stačí si jen vybrat. Ovšem každá půjčovna by měla jistě splňovat určitá kritéria, ale především naše požadavky. Asi největší vizitkou každé půjčovny a vůbec každé firmy je fakt, že hodnocení klientů, kteří využili tyto služby před námi mají kladný ohlas. Navíc klient, který se rád vrací s dobrým pocitem, je hřejivou třešničkou na dortu. K tomu se můžeme ještě přesvědčit, jak dlouho firma působí na trhu, abychom měli alespoň nějakou představu.

Jako další kritérium pro výběr spolehlivé firmy je vozový park firmy. Ta by měla nabízet k pronájmu vozy, které jsou v dobrém technickém stavu a bezpečné pro jízdu. Nejlepší je okouknout si auta na vlastní oči, jen tak budeme vědět, že nekupujeme zajíce v pytli. Pokud je vozový park z mladých let naší babičky, je na čase podívat se o dům dál. Vozy mají být bezpečné, moderní a mají splňovat všechno, co si dnešní klient představuje pod pojmem pronájem užitkové dodávky.

Půjčovna dodávek Otrokovice mohou mimo kvalitní vozy zapůjčit i potřebné vybavení, které se určitě může hodit například při stěhování. Nabídka obsahuje transportní kurty, stěhovací vozík, ale i přepravní krabice. K tomu všemu je ve výbavě všech vozů spolehlivá navigace a energetický nápoj pro případ únavy a dlouhé cesty.

půjčovna dodávek Otrkovice

Kvalitní služby především

Pronájem užitkových dodávek ale také představuje předpoklad, že budeme přepravovat křehké nebo velmi cenné zboží. Tady mohou být dodávky dokonale vybaveny ochranným polstrováním tak, aby nedošlo ke zničení. Je také třeba ale upozornit pracovníky půjčovny dopředu, aby nám takové vozidlo rezervovali. Kvalitní služby jsou i v těchto službách, jako je pronájem dodávek prioritou. Vozy by měly být čisté a nepoškozené. Pozitivum takového pronájmu je i to, že pokud nás tlačí čas a my opravdu potřebujeme přestěhovat nábytek, dodávky jsou uzavřené a vše je uvnitř chráněno před deštěm, sněhem i prachem.

Co dělat v případě, že se nám půjčené auto porouchá

Jistěže může nastat situace, kdy nám zapůjčená dodávka jednoduše porouchá. Co bychom měli v takovém případě dělat? Určitě musíme zavolat do firmy, která nám pronajala dodávku. Také spolehlivost půjčovny se pozná i v tom případě, kdy nám z tohoto důvodu poskytne náhradní vozidlo.

K tomu, abychom si vůbec mohli pronajmout dodávku či jiné vozidlo, musíme samozřejmě splňovat určitá kritéria. Hlavním bezesporu je vlastnit řidičský průkaz. Dalším požadavkem půjčoven, i půjčovna dodávek Otrokovice, je jistě vratná kauce a platný OP. Některé půjčovny požadují věk řidiče nad 20 let.

Několik rad závěrem

Prasklinka na předním skle nebo promáčknutý zadní blatník může pro nás velmi nepříjemnou zkušeností, pokud předem zjištěnou závadu na vozidle neohlásíme. Mnohdy je lepší dodávku před podpisem smlouvy nafotit, abychom měli důkaz, že jsme tuto závadu nezpůsobili my.

Označeno v Članky