• čištění koberců plzeň

Půjčovna dodávek Ford Transit

DOPRAVA
Praha: ZDARMA
Mimo Prahu: 4,- Kč/km
(od okraje Prahy)
Minimální objednávka 600,- Kč
KONTAKT
Mobi 1: 601 336 072
Mobi 2: 606 237 340
E-mail: info@cistenikobercuplzen.com
(NONSTOP podpora včetně víkendů a svátků)
Rychlý ceník čistění koberců
S výškou vlasu do 1,5cm
do 20 paušál 600,-
nad 20 30,-
Kusové koberce
do 2 m2 350,-
do 3 m2 400,-
do 4 m2 450,-
do 5 m2 500,-
čistíme na kolenou
Kompletní ceník
Rychlý ceník čistění čalounění
sedací soupravy 90 – 120,- / místo
křeslo 80 - 120,- / kus
taburet 100,- / kus
židle 50 – 70,- / kus
matrace 90 – 120,- / kus
autosedačky 100,- / kus
kočárky 300,- / kus
Kompletní ceník

Jak si rychle a levně přivézt nábytek z obchodu? Hledáte vhodnou dodávku pro přestěhování kanceláře nebo odvoz archivu? Pak je tu pro vás naše půjčovna dodávek Praha.

Dodavky.net, to je kvalitní a cenově velmi příjemná půjčovna dodávek Praha. Naše služby můžete využít nejen v hlavním městě ale po celé České republice. Nabízíme bohatý park užitkových vozů ke krátkodobému i dlouhodobému pronájmu. Naše ceny začínají na 350 Kč na hodinu a naše nabídka je připraveno doslova pro kohokoliv od podnikatelů až po běžné soukromé osoby.

Proč využít naše služby

Jaké jsou naše hlavní přednosti? Proč vyzkoušet právě naši nabídku? Naší hlavní předností jsou trvale nízké ceny. Díky využití našich dodávek jako reklamní plochy můžeme nabízet naše služby za nejnižší ceny na trhu. A jaké jsou naše další výhody? Půjčovna dodávek Praha je k dispozici sedm dnů v týdnu a po domluvě i v jakoukoliv denní i noční hodinu. Dále nabízíme nonstop asistenční službu a v našich vozech naleznete po domluvě také moderní navigaci, stěhovací rudlík, transportní kurty, dálniční známku a energetický nápoj.

Komu půjčujeme dodávky

Půjčovna dodávek Praha nabízí své služby běžným soukromým osobám, podnikatelům, firmám i celým organizacím. S našimi vozy si snadno přestěhujete běžný malý byt v rámci města, přivezete velký nábytek z obchodního domu na okraji metropole i svépomoci přestěhujete celou rodinu z jednoho konce republiky na druhý. Našimi zákazníky jsou také malí živnostníci a firmy, kteří si potřebují narychlo přestěhovat provozovnu s minimálním narušením chodu společnosti. Dále naše vozy využívají malé kanceláře pro odvoz dokumentů do archivu nebo velké společnosti při reorganizaci provozu.

Jak půjčení dodávky proběhne

Jak probíhá samotná výpůjčka? Co si vzít s sebou? Zaprvé budeme potřebovat občanský a řidičský průkaz, dále 5.000 Kč jako vratnou kauci a také další finanční částku jako pronájem za zvolený vůz. Tento obnos můžete kromě hotovosti zaplatit také předem na účet. V případě pronájmu na firmu pak budeme potřebovat notářsky ověřenou plnou moc nebo osobní návštěvu jednatelem společnosti.

Podmínky zapůjčení dodávky

Půjčovna dodávek Praha – Dodavky.net vám zapůjčí užitkový vůz na tři hodiny i na několik měsíců. Rádi vám nabídneme dodávku na víkend i ve večerních hodinách. Jedinou podmínkou je řidičský průkaz skupiny B, to je osvědčení pro řízení běžných osobních vozidel, není tedy třeba mít žádný řidičák pro náklaďáky. A kdo přijede vlastním automobilem, může si jej bez obav ponechat zaparkován v našem uzavřeném a hlídaném areálu, kde jej nalezne při vracení dodávky.

Zaujala vás naše nabídka? Chcete se dozvědět víc? Kontaktujte nás a zeptejte se na cokoliv. Rádi vám poradíme a doporučíme vhodný užitkový vůz přesně pro vaše potřeby.

Označeno v Članky