• čištění koberců plzeň

Půjčovna dodávek Praha 9

DOPRAVA
Praha: ZDARMA
Mimo Prahu: 4,- Kč/km
(od okraje Prahy)
Minimální objednávka 600,- Kč
KONTAKT
Mobi 1: 601 336 072
Mobi 2: 606 237 340
E-mail: info@cistenikobercuplzen.com
(NONSTOP podpora včetně víkendů a svátků)
Rychlý ceník čistění koberců
S výškou vlasu do 1,5cm
do 20 paušál 600,-
nad 20 30,-
Kusové koberce
do 2 m2 350,-
do 3 m2 400,-
do 4 m2 450,-
do 5 m2 500,-
čistíme na kolenou
Kompletní ceník
Rychlý ceník čistění čalounění
sedací soupravy 90 – 120,- / místo
křeslo 80 - 120,- / kus
taburet 100,- / kus
židle 50 – 70,- / kus
matrace 90 – 120,- / kus
autosedačky 100,- / kus
kočárky 300,- / kus
Kompletní ceník

Kde nás najdete?

Pokud hledáte firmu, kde si můžete zapůjčit dodávku nebo užitkový vůz do 3,5 tun, půjčovna dodávek dodavky.net jsou jasná volba. Sídlo společnosti je na Obchodní ulici v Praze 9. Navštěvujete nás ale i široké okolí. Najdete nás také na internetu, kde najdete veškeré informace a můžete si dodávku i zarezervovat na váš termín, kdy ji budete potřebovat.

Služby půjčovny dodávek 

Našimi zákazníky jsou nejen společnosti a živnostníci, ale také soukromé osoby. Poskytujeme krátkodobé a dlouhodobé zapůjčení dodávek. Využití dodávek je pro podnikatelské účely ale také pro soukromé za účelem stěhování nebo převozu nábytku. O naše zákazníky neustále pečujeme a snažíme se jim vždy vyhovět, proto je naše otevírací doba každý den od 8 – 21 hodin. Pro náročné klienty nebo těžké situace máme firemní telefon stále zapnutý.

Špičkové vybavení

Naše vozy jsou komfortně vybaveny. Všechny naše vozy vlastní dálniční známku, platnou po celé České republice. Asistenční služba je pro naše vozy nonstop. Nabízíme také příslušenství k naším vozům. Stěhovací rudlík, transportní kurty vám na vyžádání zapůjčíme. Pokud budete potřebovat navigaci, zapůjčíme vám ji také zdarma.

Nejlepší ceny na trhu

Na našich vozidlech nabízíme možnost pronájmu reklamní plochy, proto jsme schopni nabídnout ty nejnižší ceny na trhu.

Výhody pro podnikatele

Pokud si vozidlo půjčujete pro podnikatelské účely, nemusíte půjčení platit hned na místě ale na bankovní účet dle vaší faktury. Pro podnikatele nabízíme půjčení vozů jak krátkodobé tak dlouhodobé. Půjčíme vám vozidlo i jako náhradu za vaše poškozené.

Důležité věci k zapůjčení

Nepotřebujete žádné speciální řidičské oprávnění. Stačí, když budete mít  platný řidičský průkaz skupiny B a občanský průkaz. Jako poslední musíte zaplatit vratnou kauci ve výši 5 000 Kč. Pokud přijedete osobním vozidlem, můžete ho u nás bez poplatků zaparkovat na dobu zapůjčení našeho vozidla.

 

 

 

 

Označeno v Članky Označeno s: ,