• čištění koberců plzeň

Renovace parket Praha zajistí moderní bydlení

DOPRAVA
Praha: ZDARMA
Mimo Prahu: 4,- Kč/km
(od okraje Prahy)
Minimální objednávka 450,- Kč
KONTAKT
Mobi 1: 601 336 072
Mobi 2: 606 237 340
E-mail: info@cistenikobercuplzen.com
(NONSTOP podpora včetně víkendů a svátků)
Rychlý ceník čistění koberců
do 20 m218.- / m2
20 – 29 m2 17,- / m2
30 – 39 m2 16,- / m2
40 – 49 m2 15,- / m2
50 – 59 m2 14,- / m2
60 – 69 m2 13,- / m2
70 a více 9 – 12,- / m2
Kompletní ceník
Rychlý ceník čistění čalounění
sedací soupravy 50 – 70,- / místo
křeslo 60 - 80,- / kus
taburet 60,- / kus
židle 9 – 25,- / kus
matrace 90 – 120,- / kus
autosedačky 100,- / kus
kočárky 300,- / kus
Kompletní ceník
Rychlý ceník mytí oken
normální znečištění:10 – 25,- Kč / m2   
po stavebních pracích: 25 – 35,- Kč / m2
Kompletní ceník
Rychlý ceník čištění žaluzii
30 – 39 m2 16,- / m2
Kompletní ceník

Bydlení je dnes prioritou každého z nás. Chceme bydlet moderně, útulně a komfortně. Pokud stavíme novostavbu, je otázka bydlení vcelku jasná, jestliže ale máme starý dům či byt, musíme se pustit do rekonstrukce a mnohdy do celkové. Ta také zahrnuje i renovaci podlahy či renovaci parket. Nemusíme totiž hned panikařit při pohledu na staré parkety. S šikovnou a spolehlivou firmou RENOVACE PARKET PRAHA, která se zabývá renovací podlah, se všechno dá zvládnout na jedničku.

Rozsah poškození parket

Nejdříve si musíme ujasnit celkový rozsah poškození podlahy. Odborný technik firmy RENOVACE PARKET PRAHA nám v tom vždy pomůže a zjistí míru poškození parket nebo i celkové dřevěné podlahy. Následně pak určí i možné řešení. Pokud technik zjistí, že dřevo je napadeno hnilobou nebo je jinak nenapravitelně poškozeno, renovace by byla zbytečná a podlahu je třeba vyměnit. V opačném případě se můžeme domluvit přímo s firmou na renovaci.

Jak renovovat parkety nebo dřevěnou podlahu

Jelikož tvrdé parkety jsou většinou z masivního a velmi kvalitního dřeva, zachovávají si svůj půvab ještě mnoho let. Ne nadarmo jsou součástí kulturních památek, jako jsou zámky, zámečky a starověká sídla. Parkety jsou velmi příjemné a vzhledem k možným variantám při své pokládce, dokážou vytvořit krásnou mozaiku.

Parkety se mohou ale vlivem opotřebení a vlhkosti zvlnit, mechanicky poškodit a vlivem času jsou také zašlé a nevzhledné. Renovace parket může celou podlahu změnit k nepoznání. Je k tomu potřeba ovšem trochu trpělivosti a zkušeností odborné firmy. Jako laikové bychom tomu mohli spíše uškodit.

Pokud je parkety nutné vyjmout a to jen v těch místech, kde je poškození značné, musíme sbrousit podklad pod sejmutými parketami. Dále je nutné veškeré spáry dobře vytmelit, aby nedocházelo k posunu parket při používání.

Firma renovace parket Praha rovněž parket brousí

Kvalitní bruskou musíme nejdříve provést silné broušení, které odstraní veškeré nerovnosti, starý lak a nečistoty. Broušení by se mělo provádět šikmo k vláknům dřeva, což mnozí z nás jistě netuší. Celoplošné broušení podlahy se provádí velkou výkonnou bruskou, ovšem pozor na okraje parket. Ty se musí sbrousit malou ruční bruskou, která dokonale vybrousí okraje nebo těžko dostupná místa.

Povrchová úprava parket

Tyto úpravy se provádějí pouze na důkladně vyčištěné podlaze. Jemný prach se musí dobře vysát, mohl by nám při lakování způsobit nepříjemnosti.

Dle pana Konečného z týmu Renovace parket Praha je lakování běžnou povrchovou úpravou parket, kterou musíme opakovat zhruba 3x. O výběru vhodného laku se také můžeme poradit s odborníkem. Olejování parket je další konečnou úpravou podlahy. Může se provádět ručně, ale i strojivě. Postup opakujeme a nakonec přidáme olejovou emulzi.

Dřevěné parkety, ale i dřevěná podlaha se velmi osvědčily už pro své skvělé estetické vlastnosti. Patří k nejběžnějším a oblíbeným podlahám vůbec.

Označeno v Članky Označeno s: